3-pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Aktualności
Wieczór Designu Email
wtorek, 03 lipca 2012 12:22

Dnia 26 czerwca 2012 r. w nowym łódzkim salonie wyposażenia wnętrz MIRAD przy ul. Wróblewskiego 70/72 odbyło się spotkanie poświęcone najnowszym trendom w projektowaniu wnętrz z przedstawicielami firm IRIS FMG, MARMORIN oraz ATLAS - KUCHNIE


 

Więcej…
 
Nowy salon na ul. Wróblewskiego 70/72 w Łodzi Email
piątek, 02 września 2011 09:43

Mirad dynamicznie rozwija swoją działalność handlową i po otwarciu ostatnio salonu firmowego na ul. Domaniewskiej w Warszawie otwiera jeszcze jeden nowy salon sprzedaży na ul. Wróblewskiego 70/72 w Łodzi.

Mirad buy levitra to profesionalizm oraz wysoka renoma w branży budownictwa. To jedna z najbardziej atrakcyjnych firm - z perspektywy architektów i projektantów wnętrz - sprzedających wyposażenie łazienek. Architekci i projektanci wnętrz są jednymi z najbardziej lojalnych klientów Miradu.

Mirad rozwija swoją pozycję poprzez sprzedaż produktów tylko najlepszych światowej sławy producentów wyposażenia łazienek w najbardziej atrakcyjnych salonach i lokalizacjach Warszawy i Łodzi.

Mirad przez 25 lat utrzymuje wysoką pozycję na rynku poprzez sprzedaż najwyższej jakości produktów, doskonały serwis, fachową pomoc, oraz ciepłą i przyjacielską atmosferę kreowaną poprzez handlowców i kierownictwo firmy.

Zapraszamy buy priligy online wszystkich do naszego nowego salonu w Łodzi w grudniu 2011.

 
Nowy salon na ul. Domaniewskiej 37B w Warszawie Email
środa, 02 lutego 2011 10:23
opexdom2

Mirosław Fabisiak, Dyrektor MIRAD i Maciej Wieczorkowski, Dyrektor OPEX wierzą że kooperacja z dobrym partnerem jest bardzo istotna dla sukcesu każdego biznesu.

Dziś kamagra online MIRAD podpisał przejęcie następnego lokalu od TTW OPEX na ul. Domaniewskiej 37B w Warszawie

 

Więcej…
 
buy clomid Nowe Produkty w MIRAD Email
poniedziałek, 25 propecia online października 2010 09:03

 

 
  activeiris          

“ACTIVE” – Antybakteryjna Ceramika

Włoskie firmy Iris Ceramika i FMG w ramach działalności badawczej opracowały nową technologię produkcyjną która pozwala na tworzenie materiałów podłogowych i ściennych z ceramiki posiadającej właściwości bakteriobójcze a jednocześnie zmniejszające stopień zanieczyszczenia środowiska.

       
Więcej…
 
Miła Niespodzianka Email
poniedziałek, 30 sierpnia 2010 09:54

W dniu 23 sierpnia 2010 nasz salon przy ulicy Piotrkowskiej 293/295 w Łodzi odwiedziły Panie z lokalnego Łódzkiego Radia Parada. Poprzez to radio pewien zadowolony klient chciał podziękować nam za miłą obsługę z jaką spotkał się w salonie MIRAD. W dowód wdzięczności na nasze ręce został przekazany bukiet kwiatów i tort. Pani redaktor przeprowadziła krótki wywiad z Kierownikiem Salonu Panią Martą Raźna. Niestety, nie znamy tożsamości klienta. W dniu 30-08-2010r. nastąpi emisja przeprowadzonego wywiadu w radio. Całą sytuacją jesteśmy przyjemnie zaskoczeni i odbieramy to nie tylko jako dowód dobrze wykonywanej pracy ale także dowód na to że wybór firmy MIRAD w konkursie, “Łazienka - Wybór architekta 2010” (gdzie MIRAD zdobył buy clomid główną nagrodę) nie był przypadkowy.

 

 
Łazienka - Wybór Roku 2010 Email
poniedziałek, 26 lipca 2010 11:37
  _mg_4199 

 

MIRAD zwycięża w konkursie 'Publikatora'                                            

Firma MIRAD zdobyła główną nagrodę w kategorii “Wybór Architekta” przyznaną dla najbardziej atrakcyjnych – z perspektywy architektów i projektantów wnętrz – salonów z wyposażeniem łazienek.

Konkurs, który organizowany jest od dziewięciu lat przez wydawnictwo Publikator, właściciela najbardziej cenionego w Polsce czasopisma branżowego, ma na celu wyłonienie najciekawszych aranżacji wyposażenia łazienek, które pojawiły się w polskich salonach przez ostatni rok.

W skład grona konkursowego jury weszli architekci i projektanci wnętrz, przedstawiciele wiodących firm architektonicznych. Jurorzy brali pod uwagę:

  • różnorodność oferty,
  • dostępność towaru,
  • szybkość realizacji zamówienia,
  • fachowość obsługi
  • wygląd ekspozycji.

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3