publik-2pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności » Nowy salon na ul. Domaniewskiej 37B w Warszawie
Polish (Poland)English (United Kingdom)
No buy levitra wy salon na ul. Domaniewskiej 37B w Warszawie Email
środa, buy priligy online 02 lutego 2011 10:23
opexdom2

Mirosław Fabisiak, Dyrektor MIRAD i Maciej Wieczorkowski, Dyrektor OPEX wierzą że kooperacja z dobrym partnerem jest bardzo istotna dla sukcesu każdego biznesu.

Dziś buy propecia MIRAD podpisał przejęcie następnego lokalu od TTW OPEX na ul. Domaniewskiej 37B w Warszawie

 

 

TTW kamagra online Opex jest siecią nowoczesnych galerii handlowych, która oferuje kompleksowe wyposażenie wnętrz. MIRAD i OPEX specjalizują się przede wszystkim w łazienkach.

Firma buy clomid online MIRAD zdobyła główną nagrodę w kategorii “Wybór Architekta” przyznaną dla najbardziej atrakcyjnych – z perspektywy architektów i projektantów wnętrz – salonów z wyposażeniem łazienek a Galeria TTW OPEX na ul. Domaniwskiej 37B zajeła 3 miejsce. Wskazuje to na profesionalizm oraz wysoką renomę obu firm w tej branży.

Mirad buy clomid rozwija swoją pozycję poprzez reprezentowanie najlepszych światowych producentów wyposażenia łazienek w najbardziej atrakcyjnych salonach i lokalizacjach Warszawy i Łodzi.

Architekci i projektanci wnętrz są klientami którzy lubią produkty i serwis Miradu. Budowali dobre stosunki z Miradem przez lata otrzymując najwyższej jakości produkty, serwis, fachową pomoc, oraz ciepłe i przyjacielskie podejście naszych pracowników.

Zapraszamy wszystkich do naszego nowego salonu.