viva-12-pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności » Nowe Produkty w MIRAD
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Nowe Produkty w MIRAD Email
poniedziałek, 25 października 2010 09:03

 

 
  activeiris          

“ACTIVE” buy clomid – Antybakteryjna Ceramika

Włoskie buy clomid firmy Iris Ceramika i FMG w ramach działalności badawczej opracowały nową technologię produkcyjną która pozwala na tworzenie materiałów podłogowych i ściennych z ceramiki posiadającej właściwości bakteriobójcze a jednocześnie zmniejszające stopień zanieczyszczenia środowiska.

       

Zastosowanie “ACTIVE” – Clean Air & Antibacterial Ceramic odgrywa znaczącą rolę w ochronie środowiska. Oczyszcza powietrze z większości szkodliwych substancji, eliminuje zanieczyszczenia chemiczne związane ze stosowaniem środków czyszczących i konserwujących a co za tym idzie umożliwia architektom, projektantom wnętrz i urbanistom rozwinięcia nowej kreatywności dzięki tak plastycznemu materiałowi który może być zastosowany w różnych sektorach budownictwa (do podłóg i ścian, we wnętrzach i na zewnątrz).

 

Działanie “ACTIVE” – Clean Air & Antibacterial Ceramic jest oparte na wykorzystaniu metody fotokatalizy. Płytka działa za każdym razem gdy zostaje naświetlona światłem słonecznym lub sztucznym. Wówczas następuje oczyszczenie powietrza z zanieczyszczonych go substancji organicznych. Szkodliwe organiczne substancje, przy zachodzeniu reakcji ich utleniania zmieniają się w substancje nieszkodliwe dając początek trzem ważnym działaniom:

1. priligy online Oczyszczanie powietrza ze szkodliwych substancji organicznych i nieorganicznych

2. buy generic propecia online Odkażanie powierzchni poprzez usuwanie bakterii

3. levitra online Utworzenie powierzchni samoczyszczących się dzięki obecności napromieniowanego półprzewodnika (TiO2)

Dzięki swym antybakteryjnym właściwościom, fotokataliza znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, sanitarnym, szpitalach, hotelach, gastronomii, etc.

Zapraszamy buy kamagra do naszych salonów!