2-11pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności » Sesja Informacyjna produktów VOLA
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Sesja Informacyjna produktów VOLA Email
czwartek, 18 lutego 2010 buy clomid online 11:24

 

DSC05941 Mirosław buy levitra Fabisiak, Dyrektor MIRAD i Krzysztof Tomaszczyk, Promotor VOLA zdecydowali razem wspόłpracować ponieważ wierzą że promowanie nowych produktόw jest bardzo istotne dla sukcesu każdego biznesu.

 

 Polscy architekci i projektanci wnętrz zostali zaproszeni przez firmę MIRAD do jej salonów żeby dowiedziec się o tradycjonalnym duńskim rzemiośle i najbardziej nowoczesnej technologii dla produkcji kranów i prysznicy które są produkowane w VOLA A/S w Danii.

MIRAD buy priligy ma wyłączność na sprzedaż produktów VOLA na terenie Polski i posiada szeroką gamę tych produktów które posiadają perfekcyjny wygląd w połączeniu z funkcjonalną wydajnością.

Wszyscy zaproszeni goście byli obecni w czasie informacyjnej sesji przeprowadzonej przez Pana Krzysztofa Tomaszczyka który jest ekspertem w tej branży. Personel Miradu też został przeszkolony w zakresie wiedzy o VOLA produktach w celu udzielania fachowej pomocy przy sprzedaży tych produktów dla naszych klientów.

Architekci clomid online i projektanci wnętrz są klientami którzy lubią produkty i serwis Miradu. Budowali dobre stosunki z Miradem przez lata zawsze szukając dobrej jakości, najlepszego serwisu, pomocy, przyjacielskiego podejścia i fachowej informacji.