6-5-pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności » VOLA
Polish (Poland)English (United Kingdom)
VOLA Email
środa, 30 grudnia buy clomid 2009 11:11
fs3_1

VOLA – światowej sławy duński producent baterii i akcesoriów buy levitra online łazienkowych wybrał firmę MIRAD i podpisał z nią kontrakt o wyłączności sprzedaży produktów na terytorium Polski.

 

Pierwsze baterie VOLA były zaprojektowane przez światowej sławy duńskiego architekta i projektanta Arne Jacobsen'a w 1968 roku. Jeszcze dzisiaj, 40 lat po wprowadzeniu na rynek swoich produktów, VOLA (w świecie ciągłych zmian w trendach wzornictwa) pozostała ikoną dobrego smaku w projektowaniu baterii i łazienkowych akcesoriów.

VOLA buy priligy robi wszystko, aby ich produkty były zgodne z ISO 14001 systemu ochrony środowiska tzn. aby zużywały jak najmniej wody, przez co stały się bardziej ekologiczne.

Dalsze kamagra online informacje i międzynarodowe referencje, gdzie  produkty VOLA zostały użyte w prestyżowych budynkach na całym świecie można znaleźć na stronie internetowej www.vola.com  buy propecia online Tam też można dowiedziec się że VOLA otworzyła nowy międzynarodowy salon w Great Portland Street w Londynie.

Prosimy buy clomid o kontakt w wypadku jakichkolwiek technicznych pytań. MIRAD reprezentuje VOLA w całej Polsce i służy Państwu pomocą i radą.