viva-12-pasek.jpg
JESTES Start » Aktualności » Cieńsze płyty – łatwiejsza praca, szybszy efekt
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Cieńsze płyty – łatwiejsza praca, szybszy efekt Email
piątek, 13 listopada 2009 10:12

lighthin

Fabryka Iris FMG przedstawiła na targach Cersaie w Bolonii swój nowy produkt - LIGHTHINpłyty kamagra online o grubości 5,8mm w nowym wykończeniu Shine. Propozycja fabryki odpowiada na potrzebę szybkiej i łatwej zmiany wizerunku wnętrza oraz otwiera nowe możliwości projektantom.

 

Wyjątkowe wykończenie SHINE pozwala osiągnąć niespotykany levitra online do tej pory efekt głębi, refleksów świetlnych i odbicia przedmiotów jak w krzywym zwierciadle. Niezwykle gładka powierzchnia ułożona z płyt LIGHTHIN sprawia wrażenie cienkiej warstwy wody, delikatnie poruszonej wiatrem. Rodzaj tego wykończenia został opatentowany przez fabrykę FMG i nie znajdzie się go u innych producentów płytek.

Dzięki niewielkiej grubości płyt, mogą być one układane bezpośrednio na istniejącą okładzinę ścienną, podłogową lub elewacyjną. Remont przebiega zatem bez zbędnego bałaganu, zwykle towarzyszącemu przy skuwaniu istniejących płytek. Grubość płyt przekłada się również na ich mniejszy ciężar – przy standardowej grubości ciężar 1m2 wynosi ok. 25kg, przy płytach LIGHTHIN jedynie 7,4kg/m2. Możliwe jest ich układanie przez jedną osobę nawet przy tak dużych formatach jak 120x60. Dodać należy, że mimo małej grubości, płyty zachowują wszelkie parametry, którymi charakteryzują się płyty FMG. Są odporne, a przy tym niezwykle łatwe w obróbce – wierceniu czy przycinaniu. Oczywiste są również oszczędności przy zastosowania wspomnianych płyt – zarówno robocizna, wynikająca z prac przygotowawczych, jak i wywożenie gruzu pobudowlanego, nie wchodzi w tym wypadku w kosztorys.

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, gdzie trzeba szybko i sprawnie przeprowadzić zmianę wizerunku wnętrza, płyty LIGHTHIN będą materiałem idealnym, pozwalającym ponadto stworzyć wyjątkowy efekt.

Płyty LIGHTHIN o grubości 5,8mm dostępne w sezonie 2009/2010:

Giallo Siena Shine 120x60

Bandiglio clomid online Imperiale Scuro Shine 120x60

Onice buy clomid online Shine 120x60

Travertino priligy online Chiaro Shine 120x60

Travertino buy propecia online Romano Classico Shine 120x60

Rosso Alicante Shine 120x60

Czytaj więcej o  LIGHTHIN